top of page

Etapy projektowania wnętrz domów i mieszkań

Wszystko zaczyna się od marzenia - a konkretnie Twojego marzenia o własnym miejscu na ziemi. Gdy masz już za sobą uciążliwe poszukiwania i wypełniłeś formalne obowiązki - czyli znalazłeś idealną działkę, dom czy mieszkanie, nareszcie możemy rozpocząć współpracę. Chociaż etapy projektowania wnętrz mieszkań i domów zawsze są te same, moje podejście do danego zlecenia jest indywidualne. Każda aranżacja, którą przygotowuje jest niepowtarzalna.

Na pewno masz już w głowie wizję tego, jak Twój dom powinien wyglądać. Najlepiej jeśli opowiesz mi o tym na miejscu, a jeśli inwestycja jest jeszcze w procesie realizacji podyskutujemy nad planami i rzutami powierzchni.

W kolejnym kroku staram się poznać potrzeby przyszłych mieszkańców przestrzeni, którą razem stworzymy.

Interesuje mnie przede wszystkim to, jak lubią spędzać wolny czas, ile przestrzeni potrzebują do przechowywania rzeczy, co najbardziej

cenią sobie w aranżacji pomieszczeń. W tym celu proszę o odpowiedź na szereg pytań przygotowanych w formie gotowej ankiety. Cała ta wiedza pozwoli mi zaprojektować dla Ciebie wnętrze pod klucz. Oczywiście

zanim wprowadzę jakiś pomysł w życie, będę go z Tobą szczegółowo konsultować. Współpracując ze mną masz gwarancję, że przestrzeń będzie oryginalna i dopasowana do Twoich potrzeb.

Każdy mój projekt jest owocem zaufania, którym darzą mnie klienci. Pozwól, że moje wcześniejsze realizacje spróbują przekonać Cię, że będę w stanie wyczarować niepowtarzalne wnętrza również w Twoim domu.

Informacje: Tekst
bottom of page