top of page

Projektowanie/projekty wnętrz domów i mieszkań

Stworzenie funkcjonalnej i pięknej przestrzeni do życia wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również estetycznego wyczucia i umiejętności dogłębnego zrozumienia potrzeb drugiej osoby. Projekty wnętrz domów i mieszkań, które wykonuję, za każdym razem są dla mnie inną przygodą. Czasem odwiedzam samotne wyspy pełne nieznanych mi kolorów i wzorów, czasem z impetem wpadam na planetę pełną przyjaznych istot, dla których muszę wygospodarować przestrzeń. Od 5 lat poświęcam się mojej największej życiowej pasji i tworzę przestrzeń dla różnych ludzi z różnymi oczekiwaniami. Największą nagrodą za włożony w projektowanie trud jest świadomość, że podarowałam im ich wymarzone miejsce na

ziemi.

Projektowanie wnętrz domów wiąże się z ciągłą potrzebą kompromisów. Czasem nieograniczoną wyobraźnie musi

powstrzymywać zdrowy rozsądek. Estetyka moich dzieł stoi na równi z aspektem praktycznym. Za każdym razem

stawiam na oryginalność, która idzie ramię w ramię z funkcjonalnością. Nie zapominam przy tym, że tworzę przede

wszystkim miejsca, które mają być przeznaczone do życia, a nie tylko i wyłącznie podziwiania.

Realizuję zlecenia dla klientów na terenie Warszawy oraz okolic. Zanim choćby w mojej wyobraźni powstanie pierwszy szkic, staram się jak najlepiej poznać mieszkańców danej przestrzeni. Moje pomysły uzależnione są od ich potrzeb i upodobań oraz, co ważne, możliwości finansowych. Niczym profesjonalna krawcowa staram się uszyć aranżację maksymalnie dopasowaną do ich stylu życia.

Zapraszam do zapoznania się z moimi dotychczasowymi realizacjami. Być może okaże się, że Twojemu wnętrzu również przyda się świeże spojrzenie.

Projektowanie/projekty wnętrz domów i mieszkań: Tekst
bottom of page