top of page

Zerknij na moje inne realizacje

Moja praca: Moja praca

Kawalerka na wynajem w klimacie Summer Breeze

Ta niewielka powierzchnia pełni wiele funkcji - jest salonem, kuchnią, sypialnią, miejscem do spotkań towarzyskich i oazą wytchnienia po ciężkim dniu. Zastosowana gama kolorystyczna koi, miękkie tkaniny dają wrażenie ciepła a dodatek drewna jest naturalnym akcentem. Mieszkanie jest przeznaczone pod wynajem zatem zastosowane materiały i kolory są na tyle uniwersalne, że spotykają się z sympatią szerokiej grupy odbiorców - co z kolei jest gwarantem szybkiego wynajmu i zwrotu inwestycji. W projekcie łączą się zarówno elementy zabudowy meblowej wykonanej przez stolarzy, designerskie lampy, zrewitalizowany fotel z lat 60-tych jak i wyposażenie prosto ze skandynawskiego marketu meblowego.

Męska wersja mieszkania 1-pokojowego

Tej przestrzeni został nadany nowoczesny wygląd, który łączy w sobie elementy stylistyki loftowej widocznej w prostych stalowych konstrukcjach z nutą pop artu ożywiającego wnętrze żółtą tapetą. Właściciel poprzez zabudowę stolarską w przedpokoju chciał zachować lekkość pokoju eliminując dodatkowe ciężkie wizualnie meble do przechowywania. Chcesz, żeby Twoja przestrzeń była moim kolejnym projektem? Zapraszam do kontaktu.

Łazienka w męskiej wersji kawalerki

Pomieszczenie okrojone z barw - dla czystości formy pozostały jedynie: czerń, biel, kilka odcieni szarości i drewno ocieplające optycznie łazienkę. Płytki nad umywalką to Peronda Maison, świetne dodatki w postaci półki prysznicowej i uchwytu na papier od DABSTORY.

Kawalerka dla singielki

Wizualizacja salonu z otwartą kuchnią w kwiecistym wydaniu. Projektowanie wnętrz, skondensowanych do 30m2 to już moja specjalność. Przy takich realizacjach należy pamiętać nie tylko o estetyce pomieszczeń, ale przede wszystkim o funkcjonalności, tak aby mieszkanie nie oznaczało codziennego widoku odkurzacza, który nie zmieścił się w szafie.

Łazienka singielki

Kontynuacja projektu mieszkania w ciepłym i ciut romantycznym klimacie, pozostającym w nurcie nowoczesności. Pojawiające się w okładzinach i dodatkach drewno ociepla surowe powierzchnie płytek. Złote elementy dodają ekstrawagancji i ładnie nawiązują do ciepłego klimatu tej przestrzeni.

Salon z otwartą kuchnią

Klasyka połączona z nowoczesnymi rozwiązaniami. Projekt wnętrza to głównie tekstury drewna, marmuru połączone z beżowo-szarą kolorystyką. W rezultacie powstało pięknie zaaranżowane miejsce, pozostające w harmonii ze swoim otoczeniem odpowiadające gustom niemal każdego odbiorcy, co istotne w mieszkaniu przeznaczonym do wynajmu. Klasyczna sypialnia zaaranżowana w stonowanych barwach. Zabudowa całej ściany szafą gwarantuje miejsce dla każdej nowej sztuki odzieży. Gdyby jednak nie starczyło tam miejsca na narty czy zapasową pościel - do dyspozycji zostaje schowek pod łóżkiem.

Klasyczne M2 w wielkiej płycie

W tym projekcie nastąpiła całkowita metamorfoza wnętrza wraz z przebudową kuchni i łazienki. W celu optycznego powiększenia powierzchni zrezygnowałam z montażu szafek ściennych w kuchni za to postawiłam na lustra. Kto zna taki rozkład 38m2 mieszkania będzie wiedział jak trudno zmieścić w nim pralkę, zmywarkę i całe niezbędne AGD. Sama łazienka to 3m2 z prysznicem i zabudowaną pralką. Aby zmieścić wszystkie wymienione elementy i nie przytłoczyć wnętrza zdecydowałam o usunięciu szafy wnękowej w przedpokoju i tym samym powiększenie o jej metraż powierzchni łazienki. Szafa wnękowa dedykowana łazience znalazła się na lewej ścianie i stanowi część zabudowy widocznej z przedpokoju

Łazienki

Przegląd zrealizowanych projektów łazienek. Do wyboru mamy tu łązienki z prysznicem, z wanną, z oknem lub bez. W każdej można odnaleźć ciekawą płytkę ceramiczną, ładne forniry czy armatury. W tak uniwesalnych wnętrzach można pozwolić sobie na bardzo charakterystyczne dodatki, które personalizują każdą z łazienek.

Kuchnie

Przykładowy projekt to kuchnia cała na biało. Delikatna, z połyskiem, z drewnem, z klasyką pod postacią porcelany okolonej szklaną oprawą. W tym projekcie stawiając na czystość formy istotnym elementem jest właśnie szkło - pojawia się tutaj nawet jako materiał blatu czy parapetu.

bottom of page