top of page

Homestaging

Planujesz spieniężyć dom lub mieszkanie? Istnieje sposób na to, byś mógł zawrzeć transakcję szybciej i na lepszych warunkach. Sprzedający bardzo często zapominają o tym, że muszą zaoferować coś więcej niż cztery ściany. Za bardzo koncentrują się na lokalizacji i dostępnych usprawnieniach. Oczywiście, te aspekty są ważne dla kupujących, i często to właśnie one zachęcają do bliższego zapoznania się z ofertą. Rzadko kiedy jednak wystarczają do finalizacji umowy. Właśnie po to powstał homestaging.

Metoda homestaging, której korzenie sięgają lat 70., narodziła się w Stanach Zjednoczonych. Obecnie coraz częściej sprawdza się także w Polsce. Polega ona na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży. Homestaging opiera się głównie na aranżacji wnętrz, tak aby stały bardziej atrakcyjne dla kupujących. Praca w tym zakresie nie może jednak pominąć absolutnych podstaw. Ładne wnętrza to przede wszystkim te, które są czyste oraz pozbawione usterek technicznych. Często stosowaną metodą jest również uwolnienie przestrzeni z nadmiaru ozdób oraz mebli.

Celemhomestagingujestpodniesieniewartościnieruchomościjaknajniższymkosztem.Czasemwystarcząodpowiednie dodatki i właściwie dobrany zapach, by całkowicie odmienić dany lokal. Usługa ta przydatna jest również w momencie, gdy zamierzasz wynająć swoją nieruchomość. Kwota, jaką możesz otrzymać, także uzależniona jest od wrażenia jakie robi mieszkanie lub dom i od tego, czy potencjalny klient będzie w stanie poczuć jego klimat.

W zakresie przygotowania nieruchomości do transakcji współpracuję zarówno z agencjami nieruchomości, jak i klientami indywidualnymi na terenie Warszawy i okolic. Z chęcią sprawię, że Twoje wnętrze na długo zapadnie w pamięć potencjalnymklientom.

Homestaging: Tekst
bottom of page