Dom Zaprojektowany

Tramblanki 32b, 02-850 Warszawa, Polska

+48 602 210 732

©2019 by Dom Zaprojektowany. Proudly created with Wix.com

Zerknij na moje inne realizacje

 

Męska wersja mieszkania 1-pokojowego

Tej przestrzeni został nadany nowoczesny wygląd, który łączy w sobie elementy stylistyki loftowej widocznej w prostych stalowych konstrukcjach z nutą pop artu ożywiającego wnętrze żółtą tapetą. Właściciel poprzez zabudowę stolarską w przedpokoju chciał zachować lekkość pokoju eliminując dodatkowe ciężkie wizualnie meble do przechowywania. Chcesz, żeby Twoja przestrzeń była moim kolejnym projektem? Zapraszam do kontaktu.

Łazienka w męskiej wersji kawalerki

Pomieszczenie okrojone z barw - dla czystości formy pozostały jedynie: czerń, biel, kilka odcieni szarości i drewno ocieplające optycznie łazienkę. Płytki nad umywalką to Peronda Maison, świetne dodatki w postaci półki prysznicowej i uchwytu na papier od DABSTORY.

Kawalerka dla singielki

Wizualizacja salonu z otwartą kuchnią w kwiecistym wydaniu. Projektowanie wnętrz, skondensowanych do 30m2 to już moja specjalność. Przy takich realizacjach należy pamiętać nie tylko o estetyce pomieszczeń, ale przede wszystkim o funkcjonalności, tak aby mieszkanie nie oznaczało codziennego widoku odkurzacza, który nie zmieścił się w szafie.

Łazienka singielki

Kontynuacja projektu mieszkania w ciepłym i ciut romantycznym klimacie, pozostającym w nurcie nowoczesności. Pojawiające się w okładzinach i dodatkach drewno ociepla surowe powierzchnie płytek. Złote elementy dodają ekstrawagancji i ładnie nawiązują do ciepłego klimatu tej przestrzeni.

Salon z otwartą kuchnią

Klasyka połączona z nowoczesnymi rozwiązaniami. Projekt wnętrza to głównie tekstury drewna, marmuru połączone z beżowo-szarą kolorystyką. W rezultacie powstało pięknie zaaranżowane miejsce, pozostające w harmonii ze swoim otoczeniem odpowiadające gustom niemal każdego odbiorcy, co istotne w mieszkaniu przeznaczonym do wynajmu.

Sypialnia

Ciąg dalszy mieszkania przeznaczonego pod wynajem - klasyczna sypialnia zaaranżowana w stonowanych barwach. Zabudowa całej ściany szafą gwarantuje miejsce dla każdej nowej sztuki odzieży. Gdyby jednak nie starczyło tam miejsca na narty czy zapasową pościel - do dyspozycji zostaje schowek pod łóżkiem.

Łazienka spod znaku heksagonów

Płytki ceramiczne Peronda wykonują w tym pomieszczeniu "całą robotę"wraz z fornirem zabudowy meblowej i czarną armaturą. Bliski czerni jest również granitowy blat, kinkiety oraz rama lustra.
Obecność okna aż się prosi o zagospodarowanie tej łazienki w celach botanicznych.

Klasyczne M2 w wielkiej płycie

W tym projekcie nastąpiła całkowita metamorfoza wnętrza wraz z przebudową kuchni i łazienki. W celu optycznego powiększenia powierzchni zrezygnowałam z montażu szafek ściennych w kuchni za to postawiłam na lustra. Kto zna taki rozkład 38m2 mieszkania będzie wiedział jak trudno zmieścić w nim pralkę, zmywarkę i całe niezbędne AGD.

Klasyczne M2 w wielkiej płycie - łazienka

Łazienka o powierzchni 3m2 z prysznicem i zabudowaną pralką. Aby zmieścić wszystkie wymienione elementy i nie przytłoczyć wnętrza zdecydowałam o usunięciu szafy wnękowej w przedpokoju i tym samym powiększenie o jej metraż powierzchni łazienki.
Szafa wnękowa dedykowana łazience znalazła się na lewej ścianie i stanowi część zabudowy widocznej z przedpokoju.

Kuchnia

Cała na biało. Delikatna, z połyskiem, z drewnem, z klasyką pod postacią porcelany okolonej szklaną oprawą. W tym projekcie stawiając na czystość formy istotnym elementem jest właśnie szkło - pojawia się tutaj nawet jako materiał blatu czy parapetu.

Łazienka w domu jednorodzinnym

Połączenie drewna, szarości, heksagonów, pięknego światła i luster. Przedstawiona łazienka to "master bathroom" w domu jednorodzinnym.

Łazienka nr 2 w domu jednorodzinnym

Piękna ceramika, ciekawa mozaika i szczypta najładniejszego koloru na świecie (niebieskiego).

Toaleta w domu jednorodzinnym

Drewno, biel, armatura Tres (dostępna również w szerszej gamie kolorystycznej). Oraz heksagony.

Rearanżacja salonu z kuchnią

Wizualizacja projektu rearanżacji salonu, przedpokoju i kuchni. Projekt bazuje na unowocześnieniu dotychczasowej przestrzeni poprzez dodanie elementów industrialnych, uporządkowaniu kolorystycznemu i dekoracyjnemu.

Sypialnia z funkcją biura

Wizualizacja sypialni po przeprojektowaniu w sposób, który pozwoli również na pracę w domu, a nie spanie w biurze. Na ścianie tapeta ze znakomitego studia Wonderwall-Studio.

Pokój nowego pana domu

Dość uniwersalny styl, dedykowany małym podróżnikom i miłośnikom natury.